Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Druga strona Lustra - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Rzezawa w Rzezawie

Cel:

Celem projektu jest nawiązanie nowych relacji społecznych w grupie uczestników oraz poznanie swojego środowiska, jego zasobów i możliwości.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-18 lat z sołectw Bratucice, Okulice, Dębina, Dąbrówka, Buczków i Borek.

Opis projektu:

Osią tematyczną projektu jest sztuka teatralna połączona z elementami sztuki cyrkowej. Uczestnicy projektu biorą udział w warsztatach teatralnych. Młodzi podczas zajęć pracują nad językiem, grą ciałem, uczą się zasad budowy scenografii, tworzenia kostiumów i muzyki w teatrze. Umiejętności sztuki cyrkowej obejmują żonglerkę, chodzenie na szczudłach, zabawy z wykorzystaniem tunelu oraz chusty animacyjnej, charakteryzację cyrkową. W oparciu o zdobytą wiedzę i umiejętności młodzi ludzie tworzą własną sztukę. Na uroczyste zakończenie projektu młodzież zaprasza wszystkich mieszkańców, którym prezentuje przygotowany przez siebie spektakl. Po spektaklu organizują spotkanie integracyjne uczestników projektu z widzami – jest to okazja do wymiany wrażeń na temat spektaklu i integracji międzypokoleniowej.

Budżet projektu: 9600 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Rzezawa w Rzezawie

Miejscowość: Rzezawa

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Długa 21

Kod pocztowy i Poczta: 32-765 Rzezawa

Województwo: małopolskie

Powiat: m. Tarnów

Adres strony internetowej:

Druga strona Lustra

32-765, Rzezawa, Polska

Więcej