Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

QR Kalwaria - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kalwaria ART

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie wiedzy o zasobach otoczenia, jego mocnych i słabych stronach oraz nawiązanie nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży w wieku 13-19 lat mieszkająca w gminie Kalwaria Zebrzydowska.

Opis projektu:

Osią projektu jest stworzenie lokalnego przewodnika turystycznego przy pomocy kodów QR. Młodzież przygotowuje się podczas warsztatów fotograficznych, dziennikarskich i social media do przedstawienia wybranych przez siebie miejsc, w sposób atrakcyjny i ciekawy dla turystów i mieszkańców Gminy Kalwaria Zebrzydowska. Uczestnicy projektu tworzą bazę miejsc, przygotowują ich opisy na podstawie wywiadów z mieszkańcami, fotografują i filmują je. Wybrane przez młodych miejsca oznaczane są QR-kodami oraz publikowane w formie mapy. Realizatorzy przygotowują również blog z bazą tych miejsc. Poprzez prowadzone działania uczestnicy mają możliwość poznania i analizowania mocnych i słabych stron środowiska, w którym dorastają. Na imprezę podsumowującą młodzież zaprasza przedstawicieli lokalnych organizacji, instytucji, mediów, nauczycieli, radnych i władze miasta. Spotkanie jest zarówno formą promocji projektu, jak i umiejętności i doświadczeń uczestników projektu.

Budżet projektu: 12800 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Kalwaria ART

Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska

Ulica, nr domu i lokalu: Weissa 1/3

Kod pocztowy i Poczta: 34-130Kalwaria Zebrzydowska

Województwo: małopolskie

Powiat: wadowicki

Adres strony internetowej: http://www.kalwaria.art.pl

QR Kalwaria

Kalwaria Zebrzydowska 86, 34-130, Polska

Więcej