Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jesteśmy! Działamy! Zmieniamy! - 2014

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu

Cel:

Celem projektu jest aktywne włączenie młodzieży życie społeczne poprzez nawiązanie nowych relacji i podjęcie samodzielnych działań na rzecz mieszkańców gminy Wojnicz.

Odbiorcy projektu:

Grupa 25 członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest patriotyzm. Młodzież podczas wspólnych spotkań i warsztatów poświęconych historii Polski i Wojnicza zastanawia się i poszukuje swoich własnych, aktualnych definicji patriotyzmu. Dostrzega, że to pojęcie ma wiele płaszczyzn i stara się przyjrzeć, jak przekładają się postawy patriotyczne na zaangażowanie młodych ludzi w działania służące dobru „Małej Ojczyzny”. Uczestnicy projektu biorą udział w konkursach utrwalających wiedzę teoretyczną i praktyczną. Grupa działa w kilkuosobowych zespołach, które prowadzą różnorodne akcje na rzecz społeczności lokalnej. W ramach podsumowania projektu zorganizowana jest wycieczka, której trasę i program przygotowują uczestnicy. Podczas wyjazdu podsumowują zrealizowane działania i ich odbiór w społeczności lokalnej.

Budżet projektu: 13380 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu

Miejscowość: Wojnicz

Ulica, nr domu i lokalu: Długa 82

Kod pocztowy i Poczta: 32-830 Wojnicz

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: http://ospwojnicz.pl

Jesteśmy! Działamy! Zmieniamy!

Rynek 9, 32-830 Wojnicz, Polska

Więcej