Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowa Rada Kultury - 2014

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie aktywności młodzieży w życiu publicznym i społecznym gminy Czastary oraz poznanie zasobów i pozyskanie wsparcia lokalnego dla działań uczestników.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku od 13 do 19 lat z terenu Gminy Czastary.

Opis projektu:

Osią projektu jest utworzenie i działalność Młodzieżowej Rady Kultury. Uczestnicy projektu poprzez działania Młodzieżowej Rady Kultury nawiązują współpracę z lokalnymi władzami samorządowymi i aktywnie reprezentują swoje pokolenie w procesach decyzyjnych. Angażują się w organizację wydarzeń artystycznych, akcji ekologicznych, charytatywnych i sportowych. Redagują gazetkę MRK i przeprowadzają debatę nt. sytuacji młodych w gminie. Organizują otwarty konkurs na logo MRK. Na zakończenie projektu uczestnicy organizują „mini festyn”. Podczas festynu następuje ogłoszenie wyników konkursu na logo i prezentacja stoisk przedmiotowych oraz wystawy prac młodzieży.

Budżet projektu: 10000 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach

Miejscowość: Czastary

Ulica, nr domu i lokalu: Wolności 36

Kod pocztowy i Poczta: 98-410 Czastary

Województwo: łódzkie

Powiat: wieruszowski

Adres strony internetowej:

Młodzieżowa Rada Kultury

Wolności 36, 98-410 Czastary, Polska

Więcej