Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi FKR - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Subsidium

Cel:

Celem projektu jest nawiązanie nowych relacji społecznych i włączenie młodzieży w działania na rzecz społeczności lokalnej.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13 do 19 lat.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest przedsiębiorczość. Udział młodzieży w warsztatach ułatwi im przyswojenie wiedzy z trudnych działów gospodarki i przedsiębiorczości, które dają możliwość rozwoju umiejętności przydatnych w życiu codziennym. Uczestnicy poznają zasady samodzielnego podejmowania decyzji, przewidywania konsekwencji ekonomicznych i społecznych swoich działań. W efekcie udziału w warsztatach tworzą „biznes plan” i program wspólnej imprezy – rodzinnego spływu kajakowego. W przedsięwzięcie włączają rodziców i zainteresowane osoby. Spływ kajakowy jest sprawdzianem umiejętności organizacyjnych uczestników i okazją do wspólnej zabawy. Zakończenie projektu młodzież organizuje w formie pikniku. Zaproszeni są goście, rodzice i mieszkańcy Brzózki. Grupa podsumowuje zrealizowane działania i dzieli się doświadczeniami wspólnej pracy.

Budżet projektu: 9470 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Subsidium

Miejscowość: Brzózka

Ulica, nr domu i lokalu: Brzózka 23

Kod pocztowy i Poczta: 66-600 Krosno Odrzańskie

Województwo: lubuskie

Powiat: krośnieński

Adres strony internetowej: http://subsidium.org.pl

Młodzi FKR

Brzózka 23, 66-626, Polska

Więcej