Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Znajdź swoją iskrę - 2014

Realizowany przez:

Fundacja Karolat

Cel:

Celem projektu jest poznanie środowiska lokalnego, nawiązywanie kontaktów zarówno z rówieśnikami, jak i instytucjami, włączenie młodzieży w prace na rzecz tworzenia oferty kulturalnej skierowanej do mieszkańców gminy.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat, mieszkańcy Siedliska.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu są działania grupy kreatywnej artystycznie w dziedzinie tańca z ogniem. Uczestnicy projektu rozwijają umiejętności żonglowania ogniem podczas warsztatów oraz poprawiają swoją koordynację na warsztatach ruchowych i teatralnych. Nawiązują współpracę z młodzieżą z Bukowca, która służy swoim wsparciem i doświadczeniem. Realizatorzy przygotowują koszulki z logo projektu identyfikujące grupę oraz kręcę film dokumentujący kolejne etapy działań. Prowadzą fanpage grupy, konto na instagramie, a kiedy mają już podstawowe umiejętności ogniowe, swoje próby organizują z udziałem publiczności. Na zakończenie projektu młodzież organizuje wydarzenie kulturalne, na którym prezentuje nabyte umiejętności. Impreza jest reklamowana w mediach i na plakatach, uczestnicy zapraszają gości, organizują niezbędny sprzęt (oświetlenie, nagłośnienie). Przygotowują scenariusz imprezy i są odpowiedzialni za jej prowadzenie. Spektakl tańca z ogniem jest pokazany mieszkańcom w miejscu szczególnym – na Wzgórzu Adelajdy. Jest to miejsce, które w poprzednim projekcie RS młodzi ludzie z ogromnym zapałem doprowadzali do porządku, i z którego są dumni.

Budżet projektu: 12615 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Karolat

Miejscowość: Siedlisko

Ulica, nr domu i lokalu: Sławska 6

Kod pocztowy i Poczta: 67-112 Siedlisko

Województwo: lubuskie

Powiat: nowosolski

Adres strony internetowej: http://karolat.org

Znajdź swoją iskrę

Głogowska 39A, 67-112 Siedlisko, Polska

Więcej