Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Fire Power - 2014

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Bojadłach

Cel:

Celem projektu jest poznanie własnych możliwości, nawiązanie nowych relacji oraz pozyskanie wsparcia społecznego dla działań młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Osią tematyczną projektu jest teatr ognia. W ramach projektu odbywają się warsztaty teatralne, taneczne oraz warsztaty w zakresie sztuki tańca z ogniem. Młodzież doskonali swoje umiejętności pracy w grupie i komunikacji podczas zajęć integracyjnych. Grupa przygotowuje wspólne występy dla społeczności lokalnej, organizuje happeningi. Nawiązuje współpracę z młodzieżą z Bukowca, która wspólnie z uczestnikami ćwiczy elementy sztuki tańca z ogniem. Zwieńczeniem działań młodzieży jest festyn, podczas którego uczestnicy wystawiają przygotowany przez siebie spektakl teatru ognia z opracowanych układem choreograficznym. Na imprezę zaproszeni są wszyscy mieszkańcy gminy. Impreza realizowana jest przy wsparciu partnerów, sponsorów i wolontariuszy pozyskanych przez uczestników projektu.

Budżet projektu: 9520 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Bojadłach

Miejscowość: Bojadła

Ulica, nr domu i lokalu: Boczna 1a

Kod pocztowy i Poczta: 66-130 Bojadła

Województwo: lubuskie

Powiat: zielonogórski

Adres strony internetowej: http://bojadla.pl

Fire Power

Tadeusza Kościuszki 13/1, 66-130 Bojadła, Polska

Więcej