Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Spójrz przed siebie - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Koalicja Kulturalna w Wyrykach

Cel:

Celem projektu jest nawiązanie relacji społecznych oraz poznanie własnego środowiska wzmacniające poczucie własnej wartości i skuteczności w osiąganiu zamierzonych celów.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13 – 19 lat mieszkająca w miejscowości Wyryki.

Opis projektu:

Działania projektu zmierzają do przygotowania przez młodzież banerów promujących walory miejscowości i walory przyrodnicze okolicy. Młodzież bierze udział w warsztatach fotograficznych i komputerowych. Zdobyte umiejętności pozwalają jej na zorganizowanie plenerowych sesji fotograficznych. Młodzież pracuje w programach komputerowych nad ostatecznym efektem fotograficznym, a następnie wybiera najlepsze fotografie. Z nich powstają projekty banerów, które po konsultacjach umieszczają na ogrodzeniach posesji mieszkańców wsi Wyryki, których domy usytuowane są wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 818 i są widoczne dla niezliczonej liczby odbiorców. Zakończenie projektu odbywa się w formie otwarcia wystawy ulicznej, okolicznościowych wystąpień zaproszonych gości i poczęstunku dla wszystkich uczestników. Miejscem wystąpień i poczęstunku jest świetlica przy Urzędzie Gminny w Wyrykach.

Budżet projektu: 9850 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Koalicja Kulturalna w Wyrykach

Miejscowość: Wyryki – Adampol

Ulica, nr domu i lokalu: Wyryki – Adampol 95

Kod pocztowy i Poczta: Wyryki

Województwo: lubelskie

Powiat: włodawski

Adres strony internetowej: stowarzyszenie_wyryki@wp.pl

Spójrz przed siebie

Wyryki-Adampol 93, 22-205, Polska

Więcej