Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nowa perspektywa - 2014

Realizowany przez:

Fundacja Aktywnego Rozwoju

Cel:

Celem projektu jest poznanie własnych możliwości grupy młodzieży poprzez działania realizowane na rzecz społeczności lokalnej w oparciu o jej zasoby.

Odbiorcy projektu:

Wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Krosnowicach w wieku 13-18 lat.

Opis projektu:

Działania projektu skupione są wokół tematu sztuki fotograficznej jako dziedziny dostępnej dla wszystkich. Młodzież zdobywa umiejętności techniczne podczas warsztatów fotograficznych, uczy się komputerowej obróbki zdjęć. Uczestnicy fotografują najbliższe otoczenie, uwieczniają na fotografiach przyrodę, ludzi, lokalne zabytki i miejsca, które wydają im się niezwykłe. Zebrany materiał zdjęciowy przygotowywany jest do prezentacji na wystawie podsumowującej projekt. Realizatorzy promują otwarcie wystawy w lokalnych mediach. Na imprezę podsumowującą zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Ołdrzychowic oraz osoby współpracujące z grupą. Jest to okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami z realizacji projektu i pokazanie nowych umiejętności uczestników.

Budżet projektu: 9 900,00 zł

Dotacja: 7500,00 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Aktywnego Rozwoju

Miejscowość: Ołdrzychowice Kłodzkie

Ulica, nr domu i lokalu: Młyńska 16

Kod pocztowy i Poczta: 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie

Województwo: dolnośląskie

Powiat: kłodzki

Adres strony internetowej: –

Nowa perspektywa

DW392 42, 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie, Polska

Więcej