Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Barwna Kraina - 2014

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Prusicach 'Multiteka’

Cel:

Celem projektu jest poznanie zasobów środowiska lokalnego i integracja młodzieży poprzez realizację działań kulturalno-społecznych dla mieszkańców Prusic.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży w wieku 13-19 lat z gminy Prusice.

Opis projektu:

Działania projektu skupione są wokół walorów historycznych i krajobrazowych gminy Prusice. Zadanie uczestników projektu polega na opracowaniu i stworzeniu mapy atrakcyjnych miejsc, zabytków oraz przykładów lokalnej integracji. Młodzież gromadzi informacje i ciekawostki związane z miejscowością. Fotografuje ciekawe i atrakcyjne miejsca, dokumentuje lokalne imprezy i spotkania okolicznościowe. Nawiązuje kontakty z mieszkańcami i przeprowadza wywiady na temat ich życia. Zebrane materiały są omawiane podczas spotkań uczestników i wykorzystywane do przygotowania wystawy fotograficznej oraz prezentacji multimedialnej związanej z różnorodnością Gminy Prusice. Do zdjęć realizatorzy robią krótkie opisy zawierające np. dane historyczne. Grupa projektowa organizuje na zakończenie projektu imprezę podsumowującą, której głównym wydarzeniem jest prezentacja multimedialna oraz otwarcie wystawy fotograficznej w bibliotece.

Budżet projektu: 4500,00 zł

Dotacja: 4300,00 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Prusicach 'Multiteka’

Miejscowość: Prusice

Ulica, nr domu i lokalu: Żmigrodzka 43a

Kod pocztowy i Poczta: 55-110 Prusice

Województwo: dolnośląskie

Powiat: trzebnicki

Adres strony internetowej: http://prusice.naszabiblioteka.com/

Barwna Kraina

Żmigrodzka 43, 55-110 Prusice, Polska

Więcej