Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Marszowym Krokiem - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Miasta Sławków

Cel:

Projekt ma na celu podniesienie kompetencji społecznych 11 młodych w wieku 13-19 lat z gminy Sławków, wzrost aktywności i kreatywności grupy młodzieży i społeczności lokalnej, propagowanie aktywnego wypoczynku i doskonalenie umiejętności zdobywania potrzebnych informacji i orientacji w terenie.

Odbiorcy projektu:

11 mieszkańców Sławkowa w wieku 13-19 lat zaangażowanych w realizację poprzednich projektów organizacji, m.in. COOLturalna Piwnica (RS2012) oraz projektów powiatowych; rekrutacja opierać się będzie na poprzednich doświadczeniach organizacji w pracy z młodymi (osoby najbardziej angażujące się w działania organizacji).

Opis projektu:

Projekt ma na celu podniesienie kompetencji społecznych młodych ludzi i wzrost aktywności zarówno młodzieży biorącej udział w projekcie, jak i społeczności lokalnej. Uczestnikami projektu będą młodzi ludzie z terenu gminy Sławków w wieku 13-19 lat. Działania prowadzone w projekcie pomogą młodym lepiej poznać swoje środowisko, pobudzić ich aktywność, zintegrować się z rówieśnikami, poznać swoje możliwości (mocne i słabe strony), rozwinąć umiejętności organizacyjne i komunikacyjne. Poza tym działania będą ukierunkowane na pokazanie młodzieży możliwości i potencjału miejsca, w którym mieszkają, zainteresowanie ich ciekawą formą aktywności. Projekt będzie trwać 2 miesiące. Zakładane efekty: integracja grupy młodzieżowej, wzrost kompetencji z zakresu komunikacji, podniesienie umiejętności organizacyjnych, wzrost aktywności w społeczności lokalnej, rajd pieszy dla mieszkańców.

Budżet projektu: 5 000,00 zł

Dotacja: 5 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Miasta Sławków

Miejscowość: Sławków

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 22

Kod pocztowy i Poczta: 41-260 Sławków

Województwo: śląskie

Powiat: będziński

Adres strony internetowej: –

Marszowym Krokiem

Okradzionowska 29, 41-260 Sławków, Polska

Więcej