Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

CATWALK - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej

Cel:

Projekt ma na celu podniesienie samooceny młodzieży, nabycie umiejętności planowania i usuwanie barier w relacjach z innymi osobami.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 młodych osób z gminy Grzegorzew

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest moda (stworzenie i zaprezentowanie dwóch kolekcji). Grupa uczestników dzieli się na projektantów, krawców, modelki, fotografów i dokumentalistów. Organizacja i nawiązywanie kontaktów niezbędnych do realizacji projektu spoczywa kolejno na grupach. Podczas wyjazdu integracyjnego młodzież opracowuje projekt logo grupy, koszulkę, totem, ustala kodeks postępowania. W ramach działania nazwanego WYPROMUJ SIĘ – uczestnicy tworzą bloga, strony na facebooku i instagramie, służące do promocji projektu. Uczą się jak być świadomym użytkownikiem mediów społecznościowych. Kolejne zadanie pozwala uczestnikom zgłębić sztukę autoprezentacji. Uczestnicy poznają zasady przygotowania pokazu mody (makijaż, fryzura, mowa ciała). Aby przygotować się do zorganizowania pokazów mody młodzież bierze udział w spotkaniach z ekspertami z ASP, firmy odzieżowej, wzorcowni, nawiązuje nowe kontakty i zbiera doświadczenia. Młodzież zdobywa podczas warsztatów umiejętności technicznej obsługi sprzętu fotograficznego oraz uczy się zasad obowiązujących przy fotografowaniu kolekcji mody. Przygotowanie pokazów mody i wystawy wymaga od uczestników skorzystania ze zdobytych umiejętności autoprezentacji, pracy w grupie i osiągania kompromisów. Młodzież świętuje zakończenie projektu wspólnie z rodzicami, mieszkańcami, partnerami podczas uroczystego pokazu mody nieużytkowej, prezentuje fotografie i modele strojów z poprzednich pokazów.

Budżet projektu: 55 570 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej

Miejscowość: Grzegorzew

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 23

Kod pocztowy i Poczta: 62-640 Grzegorzew

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kolski

Adres strony internetowej: –

CATWALK

Szkolna 13, 62-640 Grzegorzew, Polska

Więcej