Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

ProdżektPiosenka pisane razem - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Warmińska Wieś

Cel:

Celem projektu jest poznanie mocnych i słabych stron uczestników oraz ich otoczenia po to by mogli wykorzystać wszelkie atuty do własnego rozwoju, zwiększenie umiejętności zjednywania sobie innych, skutecznego planowania działania i wzmocnienia wiary we własne możliwości.

Odbiorcy projektu:

20 osobowa grupy młodzieży w wieku 13-19 lat z Gminy Dywity.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest wyprodukowanie przez młodzież teledysku – począwszy od wymyślenia piosenki, w tym skomponowanie muzyki, napisanie tekstu, przygotowanie tanecznego układu choreograficznego, przygotowanie strojów, nagranie obrazu i dźwięku aż po zmontowanie całego klipu. Młodzież uczestniczy w zajęciach z ekspertami przygotowujących ją do realizacji poszczególnych zadań. W ramach kilkuosobowych grup pisze scenariusz klipu, tekst i komponuje muzykę do piosenki, szyje stroje dla tańczącej grupy i wymyśla odpowiednią choreografię. Swoje umiejętności grupa ćwiczy biorąc udział w przeglądach tanecznych i muzycznych. Nagranie i montaż teledysku poprzedzają wizyty w studio nagrań i intensywne warsztaty nauki obsługi sprzętu. Podczas wspólnych spotkań uczestnicy omawiają postępy wykonywanych zadań i ustalają harmonogram działań na kolejny miesiąc. Aby dokumentować poszczególne etapy pracy grupa prowadzi bloga, dokumentację fotograficzną i przekazuje informacje o projekcie do lokalnej prasy. Młodzież przygotowuje imprezę podsumowującą dla wszystkich mieszkańców Różnowa, podczas której nastąpi prezentacja klipu i materiałów dokumentujących jego powstanie.

Budżet projektu: 51 500 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Warmińska Wieś

Miejscowość: Różnowo

Ulica, nr domu i lokalu: Różnowo 175

Kod pocztowy i Poczta: 11-001 Dywity

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: olsztyński

Adres strony internetowej: –

ProdżektPiosenka pisane razem

Różnowo 1, 11-001, Polska

Więcej