Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

1000 Twarzy Tarnowa Podgórnego - 2014

Realizowany przez:

Fundacja Trifolium

Cel:

Celem projektu jest zdobycie umiejętności pracy w grupie, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i sztuki autoprezentacji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób z gminy Tarnowo Podgórne.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest pokazanie Tarnowa Podgórnego z perspektywy młodego człowieka, uwiecznienie przez obiektyw fotograficzny różnych sytuacji, ludzi, wydarzeń i pejzaży, a następnie zmontowanie przygotowanych materiałów w formie filmu. Przygotowany film młodzież udostępnia na stronie internetowej oraz podczas zorganizowanego wernisażu dla lokalnej społeczności w ramach podsumowania projektu. Do samodzielnej pracy z obiektywem w terenie uczestnicy przygotowują się podczas spotkań z profesjonalistami. Młodzież uczestniczy w warsztatach na temat autoprezentacji i podstawowych zasad savoir-vivre w biznesie. Zdobyte umiejętności są niezbędne do prowadzenia rozmów z mieszkańcami na etapie robienia zdjęć oraz w trakcie prowadzenia negocjacji z władzami gminy i lokalnymi organizacjami w celu uzyskania ich wsparcia. W trakcie głównego etapu projektu młodzież samodzielnie spotyka się w podgrupach i wykonuje zdjęcia z zachowaniem sztuki fotograficznej. Uczestnicy projektu przygotowują ścieżkę dźwiękową do prezentowanego w Internecie filmu oraz organizują miejsce i materiały do prezentacji podczas wernisażu. Przygotowanie wernisażu rozpocznie się od zaplanowania kluczowych kroków niezbędnych przy realizacji działań: zarezerwowania terminu, miejsca, przewidywania przeszkód w trakcie realizacji, zabezpieczenie atrakcji w postaci odpowiedniej oprawy muzycznej, cateringu, zaproszenia gości. Młodzież dzieli się zadaniami, wymienia informacje i organizuje kolejne etapy wspólnej pracy. Podczas spotkania podsumowującego projekt przedstawia zaproszonym gościom efekty projektu, opowiada o swoich sukcesach, dzieli się doświadczeniami, pokazuje wystawę fotograficzną i film pokazujący Tarnów z perspektywy młodego człowieka.

Budżet projektu: 50.000 zł

Dotacja: 34 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Fundacja Trifolium

Miejscowość: Baranowo

Ulica, nr domu i lokalu: Wypoczynkowa 73

Kod pocztowy i Poczta: 62-081 Przeźmierowo

Województwo: wielkopolskie

Powiat: poznański

Adres strony internetowej: http://fundacjatrifolium.org.pl

1000 Twarzy Tarnowa Podgórnego

Wypoczynkowa 73, 62-081 Baranowo, Polska

Więcej