Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wolność kocham i rozumiem - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans „Vesna”

Cel:

Celem projektu jest pokazanie młodym ludziom dorobku minionego 25-lecia, tego co się wydarzyło po wygraniu wyborów przez Solidarność.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu jest grupa 15 młodych osób działająca aktywnie w Stowarzyszeniu.

Opis projektu:

Realizatorzy projektu przeprowadzają i nagrywają wywiady z uczestnikami przemian, przygotowują materiał fotograficzny. Grupa tworzy scenariusz koncertu z uwzględnieniem wykorzystania zdjęć i cytatów zebranych podczas wywiadów. Powstają materiały promocyjne – zaproszenia, plakaty, umieszczane są informacje na portalach społecznościowych i lokalnej prasie. Młodzież projektuje patriotyczną w wymowie dekorację sceny i placu, na którym odbywa się koncert. Do wykonania piosenek młodzież zaprasza zespół „After Day”. Wszyscy uczestnicy imprezy włączają się w wykonanie utworów muzycznych, pomiędzy które wkomponowano prezentacje lokalnych bohaterów, m. in. internowanych mieszkańców Gminy. Młodzież odtworzy klimat tamtych czasów i przypomni zapomnianych lokalnych bohaterów.

Budżet projektu: 5 000,00 zł

Dotacja: 3 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans „Vesna”

Miejscowość: Gnojnik

Ulica, nr domu i lokalu: Gnojnik 48

Kod pocztowy i Poczta: 32-864 Gnojnik

Województwo: małopolskie

Powiat: brzeski

Adres strony internetowej: –

Wolność kocham i rozumiem

Gnojnik 478, 32-864, Polska

Więcej