Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Stawiamy na młodzież - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Cel:

Celem forum jest wymiana doświadczeń instytucji, organizacji i osób działających na rzecz młodzieży w gminie Trzciel oraz wspólne wypracowanie strategii wyrównywania szans na równy start młodzieży w dorosłe życie.

Odbiorcy projektu:

Do udziału w Forum zaproszeni są rodzice skupieni w Radach Rodziców przy szkołach, przedstawiciele OSP, stowarzyszenia, radni, osoby pracujące z młodzieżą (Dom Kultury, Biblioteka, trenerzy, Koła Gospodyń Wiejskich) oraz sołtysi. Poprzez akcję promocyjną zaproszone są osoby, które chcą pracować z młodzieżą i dla młodzieży (nauczyciele i pedagodzy z gimnazjów i szkoły średniej).

Opis projektu:

Akcję promocyjną rozpoczyna przygotowanie ulotek i plakatów, na których znajdują się informacje o organizowanym forum. Przynajmniej raz w miesiącu ukazują się informacje o przygotowaniach do forum w lokalnej prasie. Zgłoszenie do uczestnictwa, jak również zgłaszanie potencjalnych uwag, przyjmowane są na specjalnie stworzonym portalu lub telefonicznie. Dla młodzieży dodatkowo działa profil na facebooku. Zgłoszone uwagi i propozycje wykorzystane są do opracowywania materiałów i tematów do dyskusji uczestników forum. Informację o forum stowarzyszenie przekazuje radnym i sołtysom podczas posiedzenia Sesji Rady Miasta.

Budżet projektu: 6 600,00 zł

Dotacja: 5 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Miejscowość: Chociszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Chociszewo 44

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Stawiamy na młodzież

Chociszewo 6, 66-304, Polska

Więcej