Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi młodszym - 2013

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Koszarawie

Cel:

Cel forum jest prezentacja działań na rzecz młodzieży w Gminie Koszarawa, połączona z dyskusją nad współczesnymi potrzebami, problemami młodych oraz zapoczątkowanie współpracy w tym zakresie.

Odbiorcy projektu:

W forum biorą udział przedstawiciele instytucji i organizacji, władze gminy, radni, dyrektorzy szkół, przedstawiciel służb porządkowych, dzielnicowy, pracownicy oświaty, psycholog, lider PAFW, miejscowi twórcy ludowi, osoby pracujące z młodzieżą, przewodniczący d/s kultury w gminie, osoby reprezentujące Fundację Braci Golec, nauczyciele, przedstawiciele rodziców i Rady Rodziców, przedstawiciel GOPS w Koszarawie, członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Opis projektu:

Forum promowane jest na portalu internetowym zywiecki24.pl, na stronach internetowych Urzędu Gminy Koszarawa, biblioteki www.bibliotekakoszarawa.pl, na facebooku biblioteki, rozwieszonych plakatach. Podczas forum zaplanowana jest praca grupach metodą World Café. Uczestnicy dyskusji przy stolikach rozmawiają o potrzebach młodych, szukają sposobów na zmotywowanie młodzieży do działania, a także zastanawiają się nad przyczynami braku zaangażowania młodzieży w życie lokalne. Wyniki dyskusji prezentowane są na forum plenarnym. Efekty pracy są opublikowane w broszurze informacyjnej dostępnej dla wszystkich zainteresowanych poprawą jakości działań na rzecz młodzieży w gminie Koszarawa.

Budżet projektu: 6 200,00 zł

Dotacja: 5 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Fora Lokalne

Gminna Biblioteka Publiczna w Koszarawie

Miejscowość: Koszarawa

Ulica, nr domu i lokalu: Koszarawa 142

Kod pocztowy i Poczta: 34-332 Koszarawa

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres strony internetowej: http://www.bibliotekakoszarawa.pl

Młodzi młodszym

Koszarawa 130, 34-332, Polska

Więcej