Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

O młodych- dla młodych - 2013

Realizowany przez:

Mazurska Fundacja Pogoda Dzieciom w Orzyszu

Cel:

Celem forum jest organizacja gminnej debaty ukazującej i zachęcającej młodzież, samorządowców i mieszkańców Gminy do podjęcia działań zwiększających szanse młodzieży na rozwinięcie skrzydeł w mądrze zaplanowane życie.

Odbiorcy projektu:

W forum bierze udział 35 reprezentantów środowisk podejmujących działania na rzecz młodzieży: przedstawiciele samorządu, szkół podstawowych, gimnazjów, szkoły średniej, lokalnych instytucji, organizacji pozarządowych, sołectw, rad rodziców oraz lokalni przedsiębiorcy.

Opis projektu:

Działania promocyjne obejmują druk plakatów informacyjnych, wysyłkę zaproszeń dla uczestników, przygotowanie ulotek i baneru, zamieszczenie informacji w lokalnej prasie „Tygodniku Piskim”, „Gazecie Piskiej” i w 'Biuletynie Informacyjnym’, promocję forum przez strony internetowe. Dla uczestników forum przygotowywane są materiały konferencyjne w wersji papierowej i elektronicznej. Organizatorzy forum prowadzą konsultacje i opracowują zebrane materiały dotyczące sytuacji młodzieży w środowisku, w celu prezentacji ich uczestnikom forum. Przygotowywana jest prezentacja multimedialna. Wypracowane podczas forum wnioski są udostępniane na stronach internetowych i poprzez artykuły zamieszczane w lokalnej prasie.

Budżet projektu: 7 400,00 zł

Dotacja: 5 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Fora Lokalne

Mazurska Fundacja Pogoda Dzieciom w Orzyszu

Miejscowość: Orzysz

Ulica, nr domu i lokalu: Osiedle Robotnicze 13/5

Kod pocztowy i Poczta: 12-250 Orzysz

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: piski

Adres strony internetowej: –

O młodych- dla młodych

Rynek 3, 12-250 Orzysz, Polska

Więcej