Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mamy apetyt na film - 2013

Realizowany przez:

Fundacja „Pomóżmy Dzieciom Poznać Świat”

Cel:

Celem projektu jest umożliwienie wymiany doświadczeń i sukcesów płynących z udziału w Programie „Równać Szanse”, przez członków Klubu BMGW ze Skrzydlowa i uczestników projektu 'Stop- klatka’ realizowanego w Kętach poprzez działania w sieci i spotkania grup.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z projektu „Klub Bardzo Młodych Gospodyń Wiejskich” oraz uczestnicy projektu 'Stop- klatka’ z Domu Kultury w Kętach, zrealizowanych w ramach edycji 2013 Regionalnego Konkursu Grantowego.

Opis projektu:

Młodzież wspólnie pracuje podczas dwóch spotkań organizowanych wymiennie w Skrzydlowie i Kętach. W trakcie spotkań uczestnicy prezentują swoim rówieśnikom własne umiejętności i sukcesy nabyte podczas realizacji projektów. Uczestnicy projektu 'Stop-klatka’ wyświetlają zrealizowane przez siebie filmy i prowadzą warsztaty filmowe dla młodzieży ze Skrzydlowa. Z kolei podczas drugiego spotkania członkowie KBMGW prowadzą warsztaty kulinarne promujące regionalne potrawy. Wszyscy uczestnicy przygotowują wspólny posiłek, a przygotowania te są filmowane. Młodzież zakłada stronę internetową projektu i fanpage, gdzie grupy na bieżąco wymieniają informacje i prezentują swoje osiągnięcia. Nakręcone filmy młodzież umieszcza w sieci.

Budżet projektu: 6 536,00 zł

Dotacja: 5 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Działajmy Razem

Fundacja „Pomóżmy Dzieciom Poznać Świat”

Miejscowość: Kłomnice

Ulica, nr domu i lokalu: Główna 6a

Kod pocztowy i Poczta: 42-270 Kłomnice

Województwo: śląskie

Powiat: częstochowski

Adres strony internetowej: http://pomozmydzieciom.za.pl

Mamy apetyt na film

Pocztowa 40, 42-270 Kłomnice, Polska

Więcej