Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

2+2=5 - 2013

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Kłodawie

Cel:

Celem projektu „2+2=5” jest wzmocnienie grupy młodzieży w wieku 13-19 lat z gminy Kłodawa i Międzychodu poprzez wspólne działania, mające w efekcie doprowadzić do zintegrowania uczestników i wymiany doświadczeń pomiędzy nimi. Młodzi unaocznią partnerom charakter społeczności, w której egzystują oraz przedstawią obszary zainteresowań, które są dla nich szczególnie cenne.

Odbiorcy projektu:

„2+2=5” zakłada udział młodzieży z projektu „Czas na nasze ujęcie!” realizowanego przez GBP w Kłodawie oraz uczestników projektu „Telewizja Internetowa Międzychód”.

Opis projektu:

Uczestnicy obu projektów realizowali działania związane z zagadnieniami filmowymi, w oparciu o zdobyte umiejętności i doświadczenia młodzież przygotowuje film przybliżający grupom ich zainteresowania, hobby i codzienność młodych poprzez pryzmat miejsca i środowiska w jakim żyją. Dzięki temu mogą lepiej poznać się nawzajem, poszerzyć swoje doświadczenia. Spotkanie integracyjne pozwala ustalić na początku projektu harmonogram kolejnych działań i podział prac. W kolejnych etapach uczestnicy korzystają z nowych technologii do kontaktowania się – grupa na Facebooku, e-maile. Podczas spotkania podsumowującego młodzież dzieli się efektami wspólnych działań oraz uczestniczy w spotkaniu z telewizyjną gwiazdą.

Budżet projektu: 6 400,00 zł

Dotacja: 5 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Działajmy Razem

Gminna Biblioteka Publiczna w Kłodawie

Miejscowość: Kłodawa

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Gorzowska 22

Kod pocztowy i Poczta: 66-415 Kłodawa

Województwo: lubuskie

Powiat: gorzowski

Adres strony internetowej:

2+2=5

Q6F5+R4 Kłodawa, Polska

Więcej