Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

MY i WY, WY i MY - 2013

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Cel:

Celem projektu jest integracja obu grup, a także umożliwienie młodzieży pokazania swoich doświadczeń, sukcesów i nabytych umiejętności płynących z wcześniejszego udziału w Programie RS i realizacji swoich projektów. Dodatkowo młodzież ma szansę poznać nowoczesne technologie komunikacji oraz zdobyć nowe doświadczenia przez organizację wspólnych działań.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu jest młodzież, która realizowała projekt GOK Buczkowice w ramach RKG „Równać Szanse 2012, ze strony Stowarzyszenia Kalwaria Art z Kalwarii Zebrzydowskiej młodzież, która zrealizowała projekt w ramach RKG „Równać Szanse 2013”.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzieży bierze udział w spotkaniach grupowych – każda grupa w swojej miejscowości oraz spotkaniach interaktywnych obu grup za pośrednictwem skype. Odbywają się wizyty integracyjne. Młodzież podczas wizyty w Buczkowicach bierze udział w warsztatach technik animacyjnych oraz wspólne prowadzi animację dla lokalnej społeczności dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz działań integrujących grupy i zwiedzania okolicznych zabytków, młodzi spotykając się w Kalwarii Zebrzydowskiej organizują wspólne malowanie ściany. Od młodzieży z Buczkowic uczą się jak maluje się mural, jakie materiały są do tego potrzebne, wspólnie przygotowują projekt. Obie grupy tworzą mural dla lokalnej społeczności Kalwarii. Podsumowanie projektu odbywa się podczas spotkania interaktywnego na skypie.

Budżet projektu: 7 050,00 zł

Dotacja: 5 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Działajmy Razem

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Miejscowość: Buczkowice

Ulica, nr domu i lokalu: Wyzwolenia 554

Kod pocztowy i Poczta: 43-374 Buczkowice

Województwo: śląskie

Powiat: bielski

Adres strony internetowej: www.gokbuczkowice.com

MY i WY, WY i MY

Bielska 1098, 43-374 Buczkowice, Polska

Więcej