Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowe Laboratorium Nauki – projekt modelowy - 2013

Realizowany przez:

Fundacja Generator Inspiracji

Cel:

Celem projektu jest upowszechnienie idei i metodologii realizacji projektu „Młodzieżowego Laboratorium Nauki”. Publikacja prezentuje działanie laboratorium, metody pracy uczestników oraz efekty projektu. Celem dodatkowym jest wypracowanie marki projektu „Młodzieżowe Laboratorium Nauki” oraz promocja działań Fundacji Generator Inspiracji „Młodzieżowe Laboratorium Nauki”.

Odbiorcy projektu:

Realizatorami poszczególnych działań projektu jest zespół Fundacji i młodzież, która brała udział w projekcie oraz studenci wolontariusze Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”.

Opis projektu:

Zespół uczestniczy w spotkaniach i konsultacjach z ekspertami, podczas których opracowuje wspólnie metodykę realizacji działań projektu i przygotowuje materiały do wydania publikacji Projektu Modelowego. Promocja projektu odbywa się m.in. podczas audycji w Polskim Radiu Rzeszów i spotkania promocyjnego w Rzeszowie z organizacjami promującymi nauki ścisłe. Zespół prezentuje projekt modelowy zaproszonym stowarzyszeniom i zainteresowanym instytucjom, w spotkaniu uczestniczą przedstawiciele Stowarzyszenia EXPLORes, Stowarzyszenia Świat Wiedzy i Techniki „Świt”, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Politechniki Rzeszowskiej. Odbywają się wizyty studyjne w Fundacji Aktywizacji Rozwoju i Aktywności Młodzieży w Staszowie, w Szkole Podstawowej numer 11 w Przemyślu. Przygotowany jest spot reklamowy Laboratorium promujący publikację w Internecie.

Budżet projektu: 20 200 zł

Dotacja: 15 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Projekty Modelowe

Fundacja Generator Inspiracji

Miejscowość: Futoma

Ulica, nr domu i lokalu: Futoma 168

Kod pocztowy i Poczta: 36-030 Błażowa

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: –

Młodzieżowe Laboratorium Nauki – projekt modelowy

Futoma 105, 36-030, Polska

Więcej