Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Uchwycone w KADRZE - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Warmińska Wieś

Cel:

Celem projektu jest wyrównanie szans młodych ludzi z małych miejscowości na dobry start w dorosłe życie, poprzez opisanie metodyki realizacji działań na podstawie projektu „RóżnowoKADR”. Opracowana i wydana publikacja umożliwi młodzieży w innej miejscowości przeprowadzenie projektu, który pozwoli im poznać swoje możliwości, nauczy planować działania i skutecznie zdobywać wsparcie i uznanie otoczenia. Celem jest rozpowszechnienie projektu „RóżnowoKADR” zrealizowanego w ramach Programu „Równać Szanse” w nowych środowiskach.

Odbiorcy projektu:

W projekt zaangażowanych jest 10 osób, w tym koordynator, 4 realizatorów i 5 uczestników wcześniejszego projektu „RóżnowoKADR”. Tworzą oni zespół redakcyjno – promocyjny, który zajmuje się opisaniem metody oraz upowszechnieniem publikacji w nowych środowiskach.

Opis projektu:

Podczas realizacji projektu odbywają się spotkania robocze i konsultacje dotyczące przygotowania publikacji. Zespół dzieli się zadaniami i zgodnie z uwagami eksperta opracowuje publikację. Opracowany jest program i harmonogram promocji, w tym przygotowanie i druk plakatów. Spotkania promocyjne przeprowadzone są w trzech miejscowościach. Każdy uczestnik spotkania otrzymuje druk publikacji.

Budżet projektu: 20 000 zł

Dotacja: 15 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie Warmińska Wieś

Miejscowość: Różnowo

Ulica, nr domu i lokalu: Różnowo 175

Kod pocztowy i Poczta: 11-001 Dywity

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: olsztyński

Adres strony internetowej: –

Uchwycone w KADRZE

Różnowo 1, 11-001, Polska

Więcej