Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jesteśmy aktywni – młodzież gminy Różan - 2013

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Cel:

Celem projektu jest nawiązywanie nowych relacji społecznych, wzmocnienie poczucia wiary we własne siły i poznanie własnych możliwości.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-15 lat pochodząca z terenu gminy Różan.

Opis projektu:

Osią projektu jest fotografia. Uczestnicy projektu uczestniczą w warsztatach fotograficznych, poznają tajniki fotografii w technice 3D. Swoje umiejętności młodzi ćwiczą fotografując miejscowość i imprezy lokalne. Materiał zdjęciowy poddawany jest obróbce komputerowej i przygotowywany do publicznej prezentacji w formie wystawy fotograficznej. Młodzież nawiązuje nowe kontakty, pozyskuje sponsorów i promuje swój projekt w środowisku. Wystawa jest dostępna dla mieszkańców Różana w Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury. Na zakończenie projektu uczestnicy organizują spotkanie integracyjne, na które zapraszają gości i osoby współpracujące z nimi w projekcie. Młodzież dzieli się swoimi spostrzeżeniami, wnioskami z kolegami ze szkół, lokalną społecznością oraz przybyłymi gośćmi. Prezentuje zebranym w formie wystawy fotograficznej wykonane przez siebie zdjęcia podczas projektu.

Budżet projektu: 12 050 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Miejscowość: Różan

Ulica, nr domu i lokalu: Mickiewicza 5

Kod pocztowy i Poczta: 06-230 Różan

Województwo: mazowieckie

Powiat: makowski

Adres strony internetowej: –

Jesteśmy aktywni – młodzież gminy Różan

Ostrowska 4, 06-320 Różan, Polska

Więcej