Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

ART Akademia Przyszłości - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kalwaria ART

Cel:

Głównym celem projektu poznanie własnych możliwości i ich wykorzystanie w działaniach na rzecz środowiska lokalnego oraz zwiększenie wiedzy o zasobach otoczenia, jego mocnych i słabych stronach.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat, mieszkańcy gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest poznanie środowiska lokalnego w celu przygotowania uczestników do planowania i prowadzenia imprez kulturalnych. W ramach wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego młodzież poznaje podstawy pracy projektowej, pracy animatora, metody rozwoju umiejętności społecznych, a także uczestniczy w warsztacie z technik mapowania społecznego, czyli techniki analizy środowiska lokalnego. W efekcie tych przygotowań młodzi organizują imprezy kulturalne dla mieszkańców, takie jak warsztaty artystyczne – grafitti, decoupage, fotograficzne, spotkania autorskie z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. Na zakończenie projektu odbywa się happening dla mieszkańców, który realizatorzy sami planują i prowadzą.

Budżet projektu: 16 100 zł

Dotacja: 7000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Kalwaria ART

Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska

Ulica, nr domu i lokalu: Weissa 1/3

Kod pocztowy i Poczta: 34-130Kalwaria Zebrzydowska

Województwo: małopolskie

Powiat: wadowicki

Adres strony internetowej: http://www.kalwaria.art.pl

ART Akademia Przyszłości

Kalwaria Zebrzydowska 86, 34-130, Polska

Więcej