Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rozkoduj Stoczek - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej

Cel:

Celem projektu jest podniesienie umiejętności pracy w grupie, organizacji czasu oraz lepsze poznanie swojego środowiska.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat zamieszkująca Stoczek Łukowski i okolice. Streszczenie projektu

Opis projektu:

Osią tematyczną projektu jest oznaczenie interesujących miejsc w Stoczku Łukowskim kodami QR, które po zeskanowaniu przez smartfony i tablety przenoszą użytkownika na stronę z opisem tego miejsca i jego fotografiami. Uczestnicy projektu zbierają informacje i zdjęcia na temat wybranych przez siebie miejsc. Aby to osiągnąć nawiązują kontakty z różnymi instytucjami, osobami prywatnymi, które pomagają im w zebraniu materiałów. Następnie grupa zajmuje się opracowaniem cyfrowych opisów tych miejsc wraz ze zdjęciami oraz tworzy mapę cyfrową i papierową z zaznaczonymi punktami, gdzie znajdują się miejsca, w których można zeskanować kod, a tym samym uzyskać potrzebne informacje. W trakcie projektu młodzież uczestniczy w warsztatach korzystania z internetowych narzędzi do pracy w grupie i map myśli. Na zakończenie projektu młodzi organizują imprezę otwierającą „szlak” oznaczony kodami QR, w której biorą udział zaproszeni przez uczestników goście.

Budżet projektu: 9 545 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej

Miejscowość: Stoczek Łukowski

Ulica, nr domu i lokalu: Ośrednia 17

Kod pocztowy i Poczta: 21-450 Stoczek Łukowski

Województwo: lubelskie

Powiat: łukowski

Adres strony internetowej: http://iksstoczek.pl

Rozkoduj Stoczek

Stoczek Łukowski 19, 21-450, Polska

Więcej