Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mania Działania – Czyli Co By Tu Zrobić W Gniewczynie - 2013

Realizowany przez:

Gniewczyńskie Stowarzyszenie Pomocy i Rozwoju

Cel:

Celem głównym projektu jest poznanie swojego środowiska oraz aktywizacja i przygotowanie młodzieży do działań na rzecz społeczności miejscowości Gniewczyna Łańcucka.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży w wieku 15-19 lat mieszkająca na terenie miejscowości Gniewczyna.

Opis projektu:

Osią działań projektowych jest wolontariat młodzieży. W ramach projektu uczestnicy samodzielnie diagnozują potrzeby i podejmują takie działania, które służą społeczności lokalnej w obszarze wolontariatu. Młodzież rozwija swoje umiejętności niezbędne do realizacji planowanych działań podczas warsztatów umiejętności animacyjnych i warsztatów wolontariatu. Pracę innych wolontariuszy młodzi poznają przyglądając się pracy wolontariuszy w Banku Żywności w Rzeszowie i tamtejszym Centrum Wolontariatu. Na zakończenie projektu uczestnicy organizują festiwal inicjatyw młodzieżowych, który jest świętem aktywnej młodzieży uczestniczącej w projekcie. W spotkaniu biorą udział mieszkańcy wsi, młodzież, członkowie organizacji. Młodzież opowiada o projekcie, działaniach w których uczestniczyła, swojej inicjatywnie zachęcając wszystkich do wzięcia w niej udziału. Prezentowane są osoby aktywne społecznie z Gniewczyny, zarówno młodzież, jak i dorośli.

Budżet projektu: 6 700 zł

Dotacja: 10 729 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gniewczyńskie Stowarzyszenie Pomocy i Rozwoju

Miejscowość: Gniewczyna Łańcucka

Ulica, nr domu i lokalu: Gniewczyna Łańcucka 531

Kod pocztowy i Poczta: 37-203 Gniewczyna Łańcucka

Województwo: podkarpackie

Powiat: przeworski

Adres strony internetowej: www.gspr.org.pl

Mania Działania – Czyli Co By Tu Zrobić W Gniewczynie

Gniewczyna Łańcucka 266, 37-203, Polska

Więcej