Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zaczaruj pasją - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości

Cel:

Celem głównym projektu jest poznanie własnych możliwości poprzez poznanie środowiska lokalnego i aktywne włączenie młodzieży w działania społeczne.

Odbiorcy projektu:

Młodzież gimnazjalna w wieku 13-17 lat.

Opis projektu:

Działania projektu skupione są wokół aktywizacji uczestników poprzez zaangażowanie ich w zorganizowane zajęcia. Realizatorzy na podstawie przeprowadzonej diagnozy wśród młodzieży gimnazjalnej organizują zajęcia, które wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom. Odbywają się zajęcia taneczne, rekreacyjne, powołana zostaje grupa zajmująca się organizacja imprez kulturalnych, która przygotuje wieczór filmowy, pokaz talentów, ognisko z podchodami i wieczorek poezji. Uczestnicy promują swoje działania na plakatach, roznosząc ulotki i przygotowując gazetkę projektową. Podsumowanie projektu młodzież organizuje podczas święta gminy – „Janowianki”, w której bierze udział wielu mieszkańców gminy. Uczestnicy projektu pomagają w organizacji tej imprezy. Na imprezie pokazują efekty działań młodzieży w postaci trzech kilkunastominutowych prezentacji przygotowanych przez uczestników.

Budżet projektu: 8 800 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości

Miejscowość: Janowice Wielkie

Ulica, nr domu i lokalu: Świerczewskiego 1/5

Kod pocztowy i Poczta: 58-520 Janowice Wielkie

Województwo: dolnośląskie

Powiat: jeleniogórski

Zaczaruj pasją

1 Maja 20, 58-520 Janowice Wielkie, Polska

Więcej