Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zawód dziennikarz - 2013

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Cel:

Celem projektu poznanie własnych możliwości, nawiązanie nowych znajomości oraz relacji społecznych, pozyskanie wsparcia społecznego dla działań młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest wyrobienie w młodzieży nawyku pomocy innym w razie sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. W ramach projektu młodzież uczestniczy w warsztatach udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Realizatorzy spotkają się z osobami, które na co dzień ratują ludzkie życie – ratownik medyczny, goprowiec, strażak itp. Aby poznać specyfikę pracy ratownika uczestnicy udają się do siedziby pogotowia ratunkowego, gdzie zwiedzają odpowiednio przystosowane pomieszczenia pogotowia, a także wnętrze karetki ratunkowej. W ramach projektu organizują happening oraz uroczyste podsumowanie projektu mające formę rekreacyjnej imprezy promującej zdrowy i aktywny tryb życia.

Budżet projektu: 10 500 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Miejscowość: Buczkowice

Ulica, nr domu i lokalu: Wyzwolenia 554

Kod pocztowy i Poczta: 43-374 Buczkowice

Województwo: śląskie

Powiat: bielski

Adres strony internetowej: www.gokbuczkowice.com

Zawód dziennikarz

Bielska 1098, 43-374 Buczkowice, Polska

Więcej