Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Fizyka i chemia – to interesujące! - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Dar Serca”

Cel:

Celem projektu jest poznanie własnych możliwości i zasobów środowiska, nawiązanie współpracy z zewnętrznymi instytucjami i osobami.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Głównym tematem działań są nauki ścisłe. Działania uczestników polegają na organizowaniu spotkań warsztatowych, na których samodzielnie przeprowadzają i prezentują doświadczenia fizyczno-chemiczne. Młodzi pracują w oparciu o zestawy Klubu Młodego Odkrywcy. W ramach projektu młodzież uczestniczy w wyjeździe edukacyjnym do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie na obserwację prezentowanych tam doświadczeń i eksponatów. Podczas uroczystego świętowania projektu młodzież samodzielnie zaprezentuje najciekawsze doświadczenia i zestawy. Grupa wspólnie obejrzy kronikę z wydarzeń związanych z projektem (kronika składa się z fotoreportaży umieszczonych na stronie internetowej projektu i na profilu Facebook).

Budżet projektu: 9 444 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Dar Serca”

Miejscowość: Rędziny

Ulica, nr domu i lokalu: Działkowiczów 3

Kod pocztowy i Poczta: Rędziny

Województwo: –

Powiat: częstochowski

Adres strony internetowej: http://darserca.net

Fizyka i chemia – to interesujące!

Wolności 147, 42-242 Rędziny, Polska

Więcej