Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mamy talent! - 2013

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury w Nędzy

Cel:

Celem projektu poznanie przez młodzież swoich mocnych i słabych stron oraz zaangażowanie młodzieży w działania na rzecz społeczności lokalnej.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13- 17 lat z gminy Nędza.

Opis projektu:

Osią działań projektowych są umiejętności cyrkowe takie jak szczudlarstwo, żonglerka, fireshow, iluzja i kuglarstwo. Młodzież współpracuje podczas regularnych spotkań z aktorami, choreografami i animatorami nad rozwojem umiejętności technicznych oraz przygotowuje się do samodzielnej pracy. Przypatrują się i czerpią informację o tym, jak prowadzić tego typu zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Młodzież samodzielnie organizuje w ramach akcji promocyjnej występy w szkołach podstawowych i gimnazjalnych na terenie gminy Nędza. Ma to na celu zarówno rozwój ich umiejętności organizacyjnych, pozyskania sojuszników i partnerów wśród instytucji działających na terenie Gminy, jak i sposobność pokazania swojego talentu i podzielenia się pasją. Zakończeniem projektu jest zorganizowany przez uczestników happening artystyczny, na którym prezentują wszystkie umiejętności. Uczestnicy projektu we współpracy ze swoimi podopiecznymi tworzą program artystyczny, który obejmuje: pokaz fireshow, szczudlarstwo, żonglerkę, puszczanie wielkich baniek mydlanych, kuglarstwo, tworzenia balonowego zoo i wiele innych. Uczestnicy prowadzą także gry i zabawy dla dzieci.

Budżet projektu: 8 426 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminne Centrum Kultury w Nędzy

Miejscowość: Nędza

Ulica, nr domu i lokalu: Strażacka 2

Kod pocztowy i Poczta: 47-440 Nędza

Województwo: śląskie

Powiat: raciborski

Adres strony internetowej: http://www.kulturanedza.blogspot.com

Mamy talent!

Jana III Sobieskiego 1, 47-440 Nędza, Polska

Więcej