Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Echolokacja. Węgrów i oklice oczami młodych - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Ogólniak na Rzecz Wspierania Inicjatyw Edukacyjnych w LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie

Cel:

Celem projektu jest nawiązanie nowych relacji, poznanie środowiska lokalnego i pozyskanie wsparcia dla działań młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami jest młodzież w wieku od 16 do 19 lat.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest lokalna działalność dziennikarska i redaktorska uczestników. W ramach projektu młodzież bierze udział w warsztatach prowadzonych przez dziennikarza, redaktora, reportera i korektora. Dzięki zdobytym umiejętnościom pracuje nad indywidualnym i grupowym materiałem dziennikarskim i redaktorskim. W ramach projektu odbywa się wizyta studyjna w redakcji gazety. Młodzież samodzielnie przygotowuje i wydaje w formie papierowej i elektronicznej gazetę „Echolokacja”. Zakończenie i świętowanie projektu odbywa się w Węgrowskim Ośrodku Kultury z udziałem rówieśników, rodziców, przedstawicieli władz Węgrowa. Uczestnicy prezentują krótkometrażowy film nakręcony podczas realizacji projektu oraz pierwszy numer gazety „Echolokacja”. Następnie odbywa się panel dyskusyjny pomiędzy uczestnikami projektu, władzami miasta oraz osobami pośrednio zaangażowanymi w realizację projektu.

Budżet projektu: 8 450 zł

Dotacja: 7 000 zl zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Ogólniak na Rzecz Wspierania Inicjatyw Edukacyjnych w LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie

Miejscowość: Węgrów

Ulica, nr domu i lokalu: ul. A. Mickiewicza 3

Kod pocztowy i Poczta: 07-100 Węgrów

Województwo: mazowieckie

Powiat: węgrowski

Adres strony internetowej: http://ogolniak.wegrow.pl

Echolokacja. Węgrów i oklice oczami młodych

Adama Mickiewicza 3, 07-100 Węgrów, Polska

Więcej