Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Laboratorium Nauki - 2013

Realizowany przez:

Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim

Cel:

Celem projektu jest umożliwienie młodzieży poznania swoich mocnych i słabych stron oraz nawiązania nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 15-17 lat z terenu powiatu makowskiego.

Opis projektu:

Główne działania projektu skupione są wokół prac Laboratorium Nauki, utworzonego przez młodzież. Uczestnicy projektu podzieleni na zespoły zadaniowe, poprzez udział w zajęciach z eksperymentowania, obserwacji astronomicznych, spotkaniach z ekspertami, poszerzają swoje zainteresowania oraz wiedzę na temat nauk ścisłych. Zespoły samodzielnie planują zakres doświadczeń i obserwacji, dzięki czemu uczą się pracować w grupie i prezentować efekty swojej pracy przed społecznością lokalną. Okazją do weryfikacji nabytej wiedzy i umiejętności jest przygotowanie pokazów naukowych dla rówieśników i społeczności lokalnej. Na zakończenie projektu realizatorzy przygotowują dla całej lokalnej społeczności pokaz naukowy z eksperymentowania i obserwacji astronomicznych, do tego prezentację multimedialną i wystawę zdjęć z astrofotografii.

Budżet projektu: 19 700 zł

Dotacja: 7 000 zl zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim

Miejscowość: Maków Mazowiecki

Ulica, nr domu i lokalu: Moniuszki 2

Kod pocztowy i Poczta: 06-200 Maków Mazowiecki

Województwo: mazowieckie

Powiat: makowski

Adres strony internetowej: –

Laboratorium Nauki

Moniuszki 70, 06-200 Maków Mazowiecki, Polska

Więcej