Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Śpiewać każdy może.. - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Łubowo w Łubowie

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności pozyskania wsparcia społecznego, planowania własnej przyszłości, zwiększenie wiary we własne możliwości przez nawiązanie nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat z Łubowa, Rakowa, Liszkowa; uczniowie gimnazjum w Łubowie i Bornem Sulinowie, liceum w Szczecinku.

Opis projektu:

Działania projektowe młodzieży skupione są wokół tematu muzyki. Uczestnicy projektu podczas wspólnych spotkań rozwijają umiejętności wokalne i instrumentalne – nauka gry na djerbie. Grupa wspólnie wybiera wykonywany repertuar, tworzy własne tematy muzyczne, śpiewa i muzykuje. Uczestnicy biorą udział w warsztatach muzycznych w Bornem Sulinowie i odbywają podróż do Teatru Muzycznego w Poznaniu na spektakl muzyczny. Młodzież planuje, organizuje i prowadzi warsztaty muzyczne w Łubowie i wiosenny piknik muzyczny, na który zaprasza zespół z Bornego Sulinowa. Stara się zbudować lokalny zespół muzyczny, występuje na lokalnych imprezach i uroczystościach. Na zakończenie realizacji projektu młodzież organizuje piknik muzyczny i przygotowuje prezentację multimedialną o przebiegu projektu. Uczestnicy projektu własnoręcznie malują plakaty, wykonują zaproszenia i ulotki informacyjne. Na piknik zaproszony jest gościnnie zespół muzyczny z Bornego Sulinowa, z którym wspólnie młodzież muzykuje dla zaproszonych gości.

Budżet projektu: 11 308 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Łubowo w Łubowie

Miejscowość: Łubowo

Ulica, nr domu i lokalu: Kościuszki 16

Kod pocztowy i Poczta: 78-445 Łubowo

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: szczecinecki

Adres strony internetowej: http://szlak.fio.org.pl

Śpiewać każdy może..

H9QR+MH Łubowo, Polska

Więcej