Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Coolturalny zawrót głowy - 2012

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Solec Zdrój w Solcu Zdroju

Cel:

Celem projektu jest poznanie swoich mocnych i słabych stron i podniesienie poziomu kultury osobistej oraz rozwój umiejętności społecznych u 20 młodych ludzi w wieku 13-16 lat z gminy Solec-Zdrój poprzez udział w działaniach artystyczno-edukacyjnych w oparciu o najnowsze techniki informatyczne (film, fotografia cyfrowa, prezentacja multimedialna).

Odbiorcy projektu:

Grupą odbiorców jest 20 młodych ludzi w wieku 13-16 lat, uczniów gimnazjum w Solcu-Zdroju zamieszkałych na terenie gminy Solec-Zdrój.

Opis projektu:

Projekt ma na celu wzmocnienie poczucia pewności siebie, podniesienie kultury osobistej i rozwój kompetencji społecznych 20 młodych ludzi w wieku 13-16 lat z gminy Solec-Zdrój poprzez uczestnictwo w realizacji działań artystycznych w oparciu o najnowsze technologie informatyczne (fotografia, film, prezentacja multimedialna). Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu warsztatów dotyczących kultury dnia codziennego oraz utworzenie – w oparciu o najnowsze techniki informatyczne (film, fotografia cyfrowa, prezentacja) przeznaczonego dla wszystkich gimnazjalistów multimedialnego poradnika pt. „Jestem coolturalny czyli dobre maniery i wychowanie na co dzień” . Uczestnicy projektu pod kierunkiem prowadzącego warsztaty filmowe absolwenta Akademii Filmu i Telewizji przygotują wszystkie elementy prezentacji: opracują scenariusz, odegrają scenki rodzajowe obrazujące przykłady właściwego i niewłaściwego zachowania, sfilmują je, nagrają dźwięk oraz zmontują całość pokazu. Film będzie wykorzystywany jako pomoc dydaktyczna na lekcjach wychowawczych we wszystkich szkołach na terenie gminy. Sprawdzianem nabytych umiejętności przez gimnazjalistów będzie konkurs „Z kulturą za pan brat”. Uczestnicy projektu wezmą udział w wyprawie do teatru.

Budżet projektu: 11 140 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Solec Zdrój w Solcu Zdroju

Miejscowość: Solec Zdrój

Ulica, nr domu i lokalu: Kościuszki 19

Kod pocztowy i Poczta: 28-131 Solec Zdrój

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: buski

Adres strony internetowej: http://forumsolec.pl

Coolturalny zawrót głowy

Tadeusza Kościuszki 49, 28-131 Solec-Zdrój, Polska

Więcej