Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pozytywnie nakręceni – warsztaty filmowo-fotograficzne - 2012

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie

Cel:

Głównym celem projektu jest rozwój zainteresowań filmowo-fotograficznych u 75 osób w wieku od 13 do 19 roku życia z terenu Gminy Gostycyn, w okresie od 1 lutego do 31 lipca 2013r. Cel zostanie osiągnięty przez działania: warsztaty filmowo-fotograficzne, konkursy tematyczne oraz wernisaż prac połączony z pokazem filmowym.

Odbiorcy projektu:

Młodzież uczestnicząca w projekcie ma od 13 do 19 lat i jest z terenu Gminy Gostycyn – różne miejscowości. Rekrutacja odbywać się będzie metodami tradycyjnymi: ulotki, plakaty, zakładki z informacjami w wypożyczanych książkach, informacje w mediach, ale również poprzez nowe technologie. Informacje ukażą się na stronach internetowych, też szkoły, na portalach bibliotecznych: Facebook i Nasza-Klasa. Dojazd na warsztaty filmowo-fotograficzne zostanie zapewniony busem.

Opis projektu:

Celem projektu jest rozwinięcie zainteresowań filmowo-fotograficznych u 15 osób w wieku od 13 do 19 lat z Gminy Gostycyn do 31 lipca 2012r. W ramach projektu zorganizowane zostaną przez zawodowców warsztaty filmowo-fotograficzne, dwa konkursy z nagrodami: fotograficzny oraz na krótki filmik. W ramach warsztatów filmowych powstanie film na temat tego, jak żyje się młodzieży w ich miejscowości, jakie mają problemy, obserwacje i plany na przyszłość. Efektem części fotograficznej będą zdjęcia, które współtworzyć będą galerię na zakończenie projektu. Uczestnikami warsztatów będą uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gostycynie. Konkurs zostanie ogłoszony dla wszystkich chętnych uczniów klas gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W konkursach weźmie udział po 30 osób. Uroczystym zakończeniem projektu będzie wyświetlenie powstałego na warsztatach filmu, obejrzenie filmu, który zwyciężył w konkursie oraz wernisaż prac konkursu fotograficznego i zdjęć powstałych na warsztatach. W wernisażu weźmie udział 50 osób. Film, powstały na warsztatach, zostanie też umieszczony na portalu YouTube. Wszyscy chętni będą mieli możliwość dojazdu na warsztaty specjalnym busem.

Budżet projektu: 10 600 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie

Miejscowość: Gostycyn

Ulica, nr domu i lokalu: Sępoleńska 12a

Kod pocztowy i Poczta: 89-520 Gostycyn

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: tucholski

Adres strony internetowej: –

Pozytywnie nakręceni – warsztaty filmowo-fotograficzne

Okrężna 48, 89-520 Gostycyn, Polska

Więcej