Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kultura Ulicy - 2012

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Cel:

Umiejętność pozyskiwania wsparcia społecznego poprzez nawiązywanie nowych relacji społecznych, a także rozwijanie umiejętności pracy w grupie i nabycie nowych umiejętności poprzez rozwijanie własnych pasji z zakresu graffiti, muralu i art streetu.

Odbiorcy projektu:

W projekcie udział weźmie młodzież gimnazjalna i licealna z czterech sołectw gminy.
Rekrutacja zostanie przeprowadzona różnymi sposobami plakaty, ulotki (w gminnych szkołach) informacje w Gazecie Gminnej, informacje na stronach internetowych, a także na facebooku.

Opis projektu:

W ramach projektu pn. 'KULTURA ULICY’, którego celem jest nabycie przez młodzież umiejętności pozyskiwania wsparcia społecznego poprzez nawiązywanie nowych relacji społecznych, a także rozwijanie umiejętności pracy w grupie i nabycie nowych umiejętności poprzez rozwijanie własnych pasji młodzieży, trwającego od 2.01.2013 do 15.07.2013 roku, odbędą się zaplanowane działania tj. organizacja projektu, promocja projektu i jego działań, rekrutacja uczestników, zakup niezbędnych artykułów, warsztaty graffiti, muralu oraz art. street, a także happening, który będzie uroczystym zakończeniem projektu. Wszystkie działania projektowe będą prowadziły do osiągnięcia projektowego celu jakim będzie wykonanie projektów, a także malunków graffiti na murach/ścianach i ulicach na terenie gminy Buczkowice. Uczestnikami projektu będzie młodzież gimnazjalna i licealna z wszystkich sołectw gminy Buczkowice. Dodatkowo dla uczestników projektu zorganizowane zostaną pogadanki dotyczące aktualnych stanów prawnych w zakresie działań związanych z graffiti.

Budżet projektu: 10 100 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Miejscowość: Buczkowice

Ulica, nr domu i lokalu: Wyzwolenia 554

Kod pocztowy i Poczta: 43-374 Buczkowice

Województwo: śląskie

Powiat: bielski

Adres strony internetowej: www.gokbuczkowice.com

Kultura Ulicy

Bielska 1098, 43-374 Buczkowice, Polska

Więcej