Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz 2 - 2012

Realizowany przez:

Kreatorzy Rzeczywistości

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności związanych z parkour-em, frerun-em, akrobatyką, break dance i sztukami walkami oraz rozwijanie umiejętności współpracy i realizowania postawionego wcześniej celu u członków 12-sto osobowej grupy MAJESTIC GRAVITY w wieku 13-19 lat w terminie od 1 stycznia do 31 lipca 2013.

Odbiorcy projektu:

12 osób w wieku od 13 do 19 lat z gmin Kleszczele, Orla, Czeremcha – działających w grupie MAJESTIC GRAVITY. Uczestnicy będą dowożeni na miejsce realizacji projektu przez rodziców i wynajętym mini-busem.

Opis projektu:

Celem projektu jest spełnianie marzeń poprzez stworzenie możliwości rozwijania pasji związanej z Parkourem, Freerunem, akrobatyką i wschodnimi sztukami walki członków kilkunastoosobowej grupy MAJESTIC GRAVITY w wieku 13- 19 lat, od stycznia do lipca 2013 . W ramach projektu zorganizowany zostanie cykl trzydziestu 2-godzinnych treningów i dwa 4-dniowe obozy warsztatowe na pierwszym odbędą się treningi ze wschodnich sztuk walki a na drugim zostanie opracowana choreografia. Efekty zdobytych podczas projektu umiejętności zostaną zaprezentowane przed publicznością na II ŻUBRAGA FESTIVALU oraz utrwalone w postaci filmu promocyjnego który będzie obrazował ewaluację umiejętności grupy. Dotacja zostanie przeznaczona przede wszystkim na wynagrodzenia dla trenerów i instruktorów, pokrycie kosztów dojazdów uczestników na salę gimnastyczną w Białej Podlaskiej oraz wyżywienia podczas obozów trenigowych.

Budżet projektu: 12 976 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Kreatorzy Rzeczywistości

Miejscowość: Saki

Ulica, nr domu i lokalu: 5

Kod pocztowy i Poczta: 17-250 Kleszczele

Województwo: podlaskie

Powiat: hajnowski

Adres strony internetowej: –

Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz 2

Kolejowa 4, 17-250 Kleszczele, Polska

Więcej