Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

ŻYCIE W OBIEKTYWIE - 2012

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kleszczelach

Cel:

Celem Projektu jest zdobycie umiejętności realizacji samodzielnie postawionych celów poprzez współorganizację cyklu warsztatów z zakresu fotografii, pleneru fotograficznego, otwartych warsztatów fotograficznych, wystawy oraz aukcji charytatywnej.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami Projektu jest młodzież w wieku od 13 do 19 lat. Informacja o realizowanym Projekcie będzie rozpowszechniana za pomocą poczty pantoflowej, Facebooka, wiadomości zamieszczonych na plakatach i stronie internetowej.

Opis projektu:

Celem Projektu jest zdobycie umiejętności samodzielnie postawionych celów, dzięki współorganizacji cyklu warsztatów z zakresu fotografii przez młodzież w wieku od 13 do 19 lat. W ramach Projektu zorganizowany zostanie cykl warsztatów z zakresu fotografii (40 godz.), 2 plenery fotograficzne (60 godz.), wystawa w przestrzeni publicznej, otwarte warsztaty fotograficzne zorganizowane dla mieszkańców, w których uczestnicy Projektu zostaną instruktorami, aukcja charytatywna fotografii wykonanych w trakcie warsztatów.

Budżet projektu: 8 754 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kleszczelach

Miejscowość: Kleszczele

Ulica, nr domu i lokalu: 1 Maja 19

Kod pocztowy i Poczta: 17-250 Kleszczele

Województwo: podlaskie

Powiat: hajnowski

Adres strony internetowej: www.kleszczele.e-kultura.pl

ŻYCIE W OBIEKTYWIE

Henryka Sienkiewicza 52, 17-250 Kleszczele, Polska

Więcej