Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rozwój umiejętności przywódczych sportowców na rzecz społeczności lokalnej wsi Pawłosiów - 2008

Realizowany przez:

Klub Sportowy Czarni Pawłosiów w Pawłosiowie

Cel:

Celem projektu jest : wykształcenie w młodych ludziach umiejętności życiowych, przywódczych, umiejętności niezbędnych do rozwijania zainteresowań i pasji. Zintegrowanie środowiska młodzieżowego w działaniu na rzecz promocji swojej gminy i organizacji imprezy . Rozbudzenie wśród młodzieży zamiłowania do sportu. Dbałość o swoje środowisko, estetykę obiektów użyteczności lokalnej.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu / warsztatów/ i edukacyjnych rozgrywek piłkarskich będą młodzi w wieku 13 do 19 lat z terenu Pawłosiowa – rekrutacja poprzez osoby z klubu. Na imprezie podsumowującej projektu uczestniczyć będą sportowcy z całej Gminy / 250 osób / oraz społeczność lokalna około 1000 osób. Dowóz na warsztaty i edukacyjne wyjazdy – autokar za środki dotacji.

Opis projektu:

Celem projektu jest wykształcenie w młodych ludziach umiejętności życiowych, przywódczych, umiejętności niezbędnych do rozwijania zainteresowań i pasji. Integrowanie środowiska młodzieżowego w działaniu na rzecz promocji swojej gminy, wymiana doświadczeń z młodzieżą z innych klubów sportowych. Uczestnikami projektu są młodzi sportowcy nowo założonego klubu „Czarni Pawłosiów”. Planujemy odbyć 5 spotkań edukacyjnych w formie warsztatów wyjazdowych (Horyniec Zdrój – 3 dni), w okresie luty – marzec w ilości 20 godzin na temat „Przywództwo – umiejętności, z których nigdy nie wyrośniesz”. Spotkania prowadzone będą z wykorzystaniem metod pedagogiki, zabawy, uczenia przez doświadczenie, moderacji i efektywnej pracy grupowej. Planujemy odbyć 5 edukacyjnych rozgrywek sportowych wyjazdowych w piłkę nożną ze sportowcami innych klubów. Będzie to okazja to rozwoju umiejętności komunikacji i aktywności wśród młodzieży. W miesiącu maju będziemy prowadzili budowę ogrodzenia oraz uporządkujemy boisko, w czerwcu zorganizujemy imprezę podsumowującą projekt, na którą zaprosimy gości. Efekty projektu to: nabycie przez młodzież umiejętności społecznych, przystosowanie do pracy w grupie, rozbudzenie zainteresowań sportowych, współpraca z organizacjami i biznesem przy organizacji imprez. Dotacja zostanie przeznaczona na zakup materiałów do ogrodzenia boiska, honorarium dla prowadzącego warsztaty, dojazd i wyżywienie na wyjazdowych warsztatach, dojazd na rozgrywki piłkarskie do innych miejscowości, zakup produktów i wyżywienia na festyn.

Budżet projektu: 22 450 zł

Dotacja: 6 900 zł

Rocznik: 2008

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Klub Sportowy Czarni Pawłosiów w Pawłosiowie

Miejscowość: Pawłosiów

Ulica, nr domu i lokalu: Pawłosiów 62 A

Kod pocztowy i Poczta: 37-500 Jarosław

Województwo: podkarpackie

Powiat: jarosławski

Adres strony internetowej: –

Rozwój umiejętności przywódczych sportowców na rzecz społeczności lokalnej wsi Pawłosiów

Pawłosiów 146A, 37-500, Polska

Więcej