Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Malarski plener w mojej okolicy. - 2012

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kłaj

Cel:

Odkrycie i rozwinięcie talentów malarskich, poznanie bliżej i pokochanie swojej bliższej i dalszej okolicy, uwierzenie we własne możliwości.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 młodych osób w wieku 13 do 19 lat z całej gminy. Nabór poprzez ogłoszenie naboru po uzyskaniu dotacji i przyjęci warunków przynależności do naszej grupy. Podpisanie kontraktu wspólnie ustanowionego przez uczestników.

Opis projektu:

Celem projektu jest umożliwienie młodzieży odkrywanie i rozwijanie talentów artystycznych oraz społecznych. Młodzi ludzie nie tylko poznają swoją bliższą i dalszą okolice , ale również naucza się czerpać doświadczenie ze spotkań z nowymi ludźmi. Poznają jak istotna jest praca w grupie. Nuczą się nawiązywać kontakty, utrzymywać je, komunikować się między sobą w celu uzyskania dobrych efektów swojej pracy. Uczestnikami jest 20 osób w wieku gimnazjalnym i licealnym, chłopcy i dziewczęta. Przez 6 miesięcy odbywać się będą 2 spotkania , trzygodzinne w ciągu miesiąca. Będą to najczęściej warsztaty prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę ; w sali lub w plenerze. Zorganizujemy również wernisaż oraz dłuższą wystawę naszych dzieł. Spotkamy się z malarką zawodową oraz z znanym malarzem samoukiem. Odwiedzimy szkołę artystyczną.

Budżet projektu: 9 720 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kłaj

Miejscowość: Kłaj

Ulica, nr domu i lokalu: Kłaj 652

Kod pocztowy i Poczta: 32-015 Kłaj

Województwo: małopolskie

Powiat: wielicki

Adres strony internetowej: –

Malarski plener w mojej okolicy.

Kłaj 992, 32-015, Polska

Więcej