Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Festiwal Twórczości Młodzieżowej Budzik - 2008

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach

Cel:

Celem jest przeprowadzenie warsztatów fotograficznych, których kontynuacją będzie zorganizowanie galerii fotografii oraz wydanie folderu pt. „Ludzie i miejsca pamiętające dawne czasy w miejscowości Zembrzyce”. Działanie odpowiadają na potrzebę grupy młodych ludzi zajmujących się fotografią, ale i młodych mających aktywny potencjał i chęć działania.

Odbiorcy projektu:

Osoby w wieku 15 – 19 lat wyłonione zostaną z archiwum GCKiCz i zaproszone do udziału w projekcie indywidualnie. Poza tym propozycja zostanie wysunięta do młodzieży z terenu gminy w postaci rozesłania i powieszenia plakatów.

Opis projektu:

Celem projektu jest rozbudzanie w młodych ludziach aktywności kulturalnej, chęci działania, rozwijania się oraz osiągania życiowych sukcesów; uświadomienie możliwości rozwoju, eliminowanie kompleksów małomiasteczkowych, otwieranie się na świat oraz integracja, kształtowanie tożsamości kulturowej z regionem, rozwijanie zainteresowań i umiejętności. Celem jest zrzeszenie młodych ludzi, którzy interesują się fotografowaniem wokół nowego działania. Oferta skierowana do młodych ludzi ma charakter działaniowy, aktywizujący, warsztatowy oraz integrujący. Osoba korzystająca z oferty będzie całkowicie wdrażana w projekt – będzie jego twórcą. Zamierzone efekty to całkowita integracja uczestników – stworzenie zespołu ludzi aktywnych. Działania z fotografią są tylko częściowym elementem Festiwalu Młodych BUDZIK – to początkowe stadium budzenia się kreatywności, aktywności, dążenia do sukcesu. Festiwal to wskazywanie różnych dróg rozwoju, nauka negocjacji i inicjowania wszelkich kontaktów z mediami, sponsorami itp.

Budżet projektu: 8 430 zł

Dotacja: 6 000 zł

Rocznik: 2008

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach

Miejscowość: Zembrzyce

Ulica, nr domu i lokalu: Zembrzyce 541

Kod pocztowy i Poczta: 34-210 Zembrzyce

Województwo: małopolskie

Powiat: suski

Adres strony internetowej: –

Festiwal Twórczości Młodzieżowej Budzik

Zembrzyce 173A, 34-210, Polska

Więcej