Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

SZTUKA Wędrowania - 2012

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie-Osadzie

Cel:

Rozwój społeczny i osobisty młodzieży poprzez działania artystyczne w formie 'Wędrówek’ skupione na zaspokajaniu zgłoszonych przez młodzież potrzeb. Równanie szans młodzieży w celu mnożenia dobra społecznego.

Odbiorcy projektu:

Chętni uczniowie z terenu Gminy Czyżew – rekrutacja w szkołach [część uczniów jest gotowa i chętna już po opowieściach starszych uczniów od zakończenia ostatniego projektu], pozostałych zaprosimy podczas spotkań.

Opis projektu:

Poprzez realizację projektu rozwijanie w młodzieży umiejętności właściwej oceny środowiska lokalnego i poznawanego podczas wyjazdów oraz umiejętności pozyskiwania wsparcia społecznego od osób i instytucji – podnoszenie kompetencji społecznych. Integracja oraz rozwój społeczny i osobisty młodzieży gimnazjalnej z miasteczka i wsi poprzez działania artystyczne w ramach edukacji nieformalnej w formie tzw. 'wędrówek’ – stąd tytuł 'SZTUKA Wędrowania’. Działania skupione na zaspokajaniu zgłoszonych przez młodzież potrzeb podczas działań, spotkań i wyjazdów. Zdobycie świadomości siebie i poznanie środowiska, do którego aktualnie 'wędrujemy’: nauka życia poprzez podróże artystyczne. Praca w formie: spotkań integracyjnych i promocyjnych, wyjazdów do ciekawych miejsc, warsztatów, rozmów, prezentacji publicznych, konkursów, spotkań z ludźmi, itd. Zbieranie wiedzy o nas samych podczas wędrówek ze sztuką: marzeniach, aspiracjach, dokonaniach, itd.

Budżet projektu: 7 000 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie-Osadzie

Miejscowość: Czyżew-Osada

Ulica, nr domu i lokalu: Mazowiecka 34

Kod pocztowy i Poczta: 18-220 Czyżew-Osada

Województwo: podlaskie

Powiat: wysokomazowiecki

Adres strony internetowej: http://www.gokczyzew.pl

SZTUKA Wędrowania

Kościelna 16, 18-220 Czyżew, Polska

Więcej