Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowe Centrum Kultury - 2012

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Wiskitki

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji w zakresie organizacji własnego miejsca spotkań i realizacji swoich pasji 25 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Wiskitki i Gminy Puszcza Mariańska poprzez organizację przez młodzież centrum kultury młodzieżowej, wydarzeń kulturalnych, warsztatów artystycznych i szkoleń z rozwoju osobistego.

Odbiorcy projektu:

Projekt Młodzieżowe Centrum Kultury realizowany będzie przez grupę 25 osób w wieku 13-19 lat z terenu Gminy Wiskitki i Gmina Puszcza Mariańska.

Opis projektu:

Osią tematyczną jest podjęcie przez młodzież próby stworzenia dla siebie miejsca spotkań i realizacji zainteresowań i pasji w zakresie szeroko rozumianej kultury. Główne działania można podzielić na dwie grupy: związane z realizacją pasji artystycznych: warsztaty teatralne, taneczne, fotograficzne, plastyczne; tworzenie wydarzeń artystycznych (pokazów, przedstawień, recitali, wystaw) oraz związane z prowadzeniem klubu młodzieżowego (poszukiwanie miejsca, adaptacja pomieszczenia i jego wyposażenie, uruchomienie i prowadzenie klubu wraz z częścią artystyczną). W projekcie przewidziane są także warsztaty rozwoju osobistego oraz festyn kończący realizację projektu. Pracować będziemy w grupach zadaniowych odpowiedzialnych za: promocję projektu, poszukiwanie i pozyskiwanie sponsorów, obsługę klubu i organizację wydarzeń artystycznych. Młodzież będzie realizować swoje przedsięwzięcia w całości od zaplanowania scenariusza, harmonogramu, budżetu, podziału obowiązków przez realizacje, po ocenę skuteczności i efektywności działania (ewaluację).

Budżet projektu: 51 680 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Wiskitki

Miejscowość: Jesionka

Ulica, nr domu i lokalu: Długa 46

Kod pocztowy i Poczta: 96-315 Wiskitki

Województwo: mazowieckie

Powiat: żyrardowski

Adres strony internetowej: –

Młodzieżowe Centrum Kultury

Kościelna 31, 96-315, Polska

Więcej