Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi z pasją działają aktywnie ! - 2012

Realizowany przez:

Centrum Realizacji Inicjatyw „ANIMUS” w Jeżowem

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności samodzielnego i aktywnego planowania własnej przyszłości w przekonaniu o własnych możliwościach przez 30 młodych ludzi z terenu gminy Jeżowe poprzez realizację działań teatralnych, literackich, dziennikarskich i fotograficznych

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będą osoby w wieku od 13 do 18 lat. Będą to uczniowie trzech szkół: Publicznego Gimnazjum w Jeżowem, Publicznego Gimnazjum w Cholewianej Górze i Zespołu Szkół z Jeżowem.

Opis projektu:

Projekt odpowiada na zdiagnozowane potrzeby i będzie realizowany wg trzech ścieżek: teatralna, literacka, dziennikarsko-fotograficzna. Osią projektu będzie kreacyjne zastosowanie słów, obrazów i znaków, tworzących jakość zgodną z kanonami sztuki, stanowiącą o umiejętności profesjonalnego nimi operowania. Przedstawienie teatralne, tomik poetycki, artykuły, zdjęcia i gazetki, które stanowić będą wymierną jakość projektu, to wyznaczniki działań poszczególnych grup. Jednocześnie te działania będą się zazębiać, decydować o rozwoju osobowym uczestników projektu. W ramach projektu przeprowadzone zostaną warsztaty, spotkania ze znanymi osobami, wystawy prac, przedstawienie teatralne, wieczór poetycki, tomik twórczości, zorganizowane zostaną wyjazdy. Dzięki realizacji projektu młodzież pozna swój potencjał; zrealizuje pomysły. Ich aktywność przyczyni się do zwiększenia wiary we własne możliwości. Nabędzie umiejętność pracy zespołowej, planowania i realizacji działań, pozyskiwania partnerów.

Budżet projektu: 37 600 zł

Dotacja: 50 580 zł zł

Rocznik: 2012

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Centrum Realizacji Inicjatyw „ANIMUS” w Jeżowem

Miejscowość: Jeżowe

Ulica, nr domu i lokalu: Jeżowe 395 A

Kod pocztowy i Poczta: 37-430 Jeżowe

Województwo: podkarpackie

Powiat: niżański

Adres strony internetowej: –

Młodzi z pasją działają aktywnie !

Jeżowe 783, 37-430, Polska

Więcej