Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Uwaga! Teraz GraMY! - 2012

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Młoda Łomnica

Cel:

Celem projektu Uwaga! Teraz GraMY! jest nabycie umiejętności radzenia sobie z negatywnymi emocjami i stresem -szczególnie tym związanym z autoprezentacją oraz kształtowanie umiejętności w zakresie planowania, promocji i organizacji własnych przedsięwzięć przez 25 osób z Łomnicy Zdroju w wieku 15-19 lat.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 15-19 lat.

Opis projektu:

spinającą wszystkie działania w projekcie jest GRA w niemal wszystkich jej odmianach, ale zawsze nastawiona na kształtowanie założonych umiejętności i odpowiadająca na potrzeby młodzieży (zaznaczanie cząstki MY). Działania uporządkowaliśmy w dwa moduły, które wzajemnie się uzupełniają i są ze sobą skoordynowane czasowo: w pierwszym module „GraMY dla Innych” – młodzież ma za zadanie zaplanować, zorganizować 6 imprez tematycznych (wyzyskując potencjał semantyczny słowa gra) dla swojego środowiska lokalnego. Będą to: mini mistrzostwa gier podwórkowych, bieg na krótkim dystansie, maraton gier planszowych i karcianych, „graMY sztukę” czyli inscenizacja dla najmłodszych, turniej piłki nożnej i wreszcie finałowy koncert (z konkursem karaoke i zakopaniem „kapsuły czasu”). Drugi moduł „GraMY dla siebie” to cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych (poznawanie nowych dyscyplin sportowych i cykl spotkań z specjalistami. Nasz projekt nastawiony jest na rozwijanie umiejętności i kompetencji społecznych. Skoncentrujemy się na wyposażeniu beneficjentów w umiejętności radzenia sobie z negatywnymi emocjami i stresem, umiejętności autoprezentacji i pozyskiwania wsparcia środowiska lokalnego do swoich inicjatyw oraz skupimy się na kształtowaniu umiejętności w zakresie planowania, promocji i organizacji własnych przedsięwzięć.

Budżet projektu: 50 650 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Młoda Łomnica

Miejscowość: Łomnica Zdrój

Ulica, nr domu i lokalu: Łomnica Zdrój 560

Kod pocztowy i Poczta: Łomnica Zdrój 33-351

Województwo: małopolskie

Powiat: nowosądecki

Adres strony internetowej: –

Uwaga! Teraz GraMY!

Łomnica-Zdrój 230, 33-351, Polska

Więcej