Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowa Firma Reklamowa - 2011

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Brzozowej

Cel:

Celem projektu jest: a) opracowanie metodologii realizacji projektu do wykorzystania w różnych środowiskach i wydanie jej w formie publikacji edukacyjnej w ramach Akademii Programu „Równać Szanse”, b)promocja projektu w przynajmniej 6 nowych środowiskach w powiatach: dąbrowskim i brzeskim, c) pozyskanie nowych odbiorców projektu, czyli wprowadzenie projektu w nowym środowisku, d) wypromowanie projektu w sieci na stronie www.brzozowa-sa.pl., e) wprowadzenie opracowanej metodologii do praktyki edukacyjnej poprzez prezentacje, promocje i doradztwo dla potencjalnych realizatorów, f) promocja publikacji w bibliotekach szkolnych i publicznych.

Odbiorcy projektu:

Koordynator projektu (prezes OSP Brzozowa) – odpowiedzialny za koordynowanie wszystkich działań, dopilnowanie terminów, rozliczeń finansowych, kontakty ze sponsorem. Autorzy publikacji (koordynatorzy byłego projektu „Brzozowa S.A.”w tym nauczyciel języka polskiego, grafik komputerowy) – odpowiedzialni za opracowanie materiałów do publikacji, terminowe konsultacje z opiekunem projektu.

Opis projektu:

Praca nad stworzeniem i wydaniem publikacji odbywać się będzie w trakcie szkoleń organizowanych przez PFDiM oraz podczas prac zespołu redakcyjnego (autorzy publikacji, grafik komputerowy, recenzent) złożonego z realizatorów projektu. Książka zostanie wydana w liczbie 500 egzemplarzy. Następnym elementem projektu będą warsztaty promocyjne w 6 wybranych miejscowościach powiatu dąbrowskiego i brzeskiego, zorganizowane przez realizatorów projektu dla lokalnych animatorów społecznych, kulturalnych, przedstawicieli środowisk młodzieżowych, nauczycieli i innych osób związanych z partnerami projektu. Kluczowe zagadnienia związane z projektem będą promowane na stronie internetowej wsi oraz w prasie lokalnej.

Budżet projektu: 20 000 zł

Dotacja: 15 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Projekty Modelowe

Ochotnicza Straż Pożarna w Brzozowej

Miejscowość: Brzozowa

Ulica, nr domu i lokalu: Brzozowa 71

Kod pocztowy i Poczta: 33-182 Brzozowa

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: –

Młodzieżowa Firma Reklamowa

Brzozowa 78, 33-182, Polska

Więcej