Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi Tytani - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe Wsi Ropica Polska w Ropicy Polskiej

Cel:

Celem projektu jest wymiana doświadczeń pomiędzy młodzieżą z Ropicy Polskiej a Brzozową płynących z realizacji projektu 'Równać Szanse’, oraz przekazanie informacji innym organizacjom oraz młodzieży korzyści płynących z udziału w projektach realizowanych w ramach Równać Szanse.

Odbiorcy projektu:

W projekcie Działajmy Razem będzie brało udział 20 osób (10 os. z Ropicy i 10 os. z Brzozowej) najbardziej zaangażowanych w realizację OKG 2010.

Opis projektu:

Uczestnikami projektu będzie młodzież z Ropicy Polskiej i Brzozowej. Młodzież komunikować się będzie poprzez portal społecznościowy Facebook, gdzie założą swój profil. Na początku projektu, w ramach doskonalenia swoich umiejętności organizatorskich samodzielnie wybiorą miejsce oraz przygotują program dwudniowego spotkania, podczas którego zaplanują strategię promocji programu RS. Podczas tego spotkania zostaną zorganizowane również warsztaty doskonalące umiejętności autoprezentacji i komunikacji, będą one miały na celu uświadomienie młodym mocnych i słabych stron oraz pomogą w przełamywaniu barier w procesie komunikacji. Po opracowaniu strategii promocji młodzież będzie wdrażała zaplanowane działania. Odbędzie się 12 roboczych spotkań (po 6 w każdej grupie). Na zakończenie projektu powstanie publikacja opisująca wspólne działania.

Budżet projektu: 6 580 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Działajmy Razem

Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe Wsi Ropica Polska w Ropicy Polskiej

Miejscowość: Ropica Polska

Ulica, nr domu i lokalu: Ropica Polska 70

Kod pocztowy i Poczta: 38-300 Gorlice

Województwo: małopolskie

Powiat: gorlicki

Adres strony internetowej: http://

Młodzi Tytani

Ropica Polska "kościół", 38-300 Ropica Polska, Polska

Więcej