Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Dzieci nie śmieci - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śląskiego im. Jana Bursiga

Cel:

Celem jest realizacja programu rozbudzającego świadomość ekologiczną mieszkańców Gminy Świerklaniec poprzez dostarczenie wiedzy dot. ochrony środowiska naturalnego.

Odbiorcy projektu:

Grupa odbiorców to młodzież głównie ze szkół ponadgimnazjalnych zamieszkująca lub uczących się na terenie gminy Swierklaniec.

Opis projektu:

Celem projektu jest realizacja w okresie styczeń – lipiec 2012r. programu rozbudzającego świadomość ekologiczną mieszkańców poprzez dostarczenie wiedzy dot. ochrony środowiska nat., oraz wskazującego negatywne konsekwencje ekol, społ i ekon .Weźmie w nim udział ok. 200 uczniów szkół ponadgimnazjalnych mieszkających lub uczących się w naszej gminie, a ok 40 będzie zaangażowana w każde działanie. Planujemy realizację programu infor dot. kwestii ochrony środowiska naturalnego z debatą, koncertem, happeningiem, konkursami literackim i plastycznym oraz działaniami wizualizującymi problem (mapa,fotoreportaże). Młodzież nabędzie kompetencje zarządczo-organizacyjne, redakcji tekstów, wiedzę na temat JST i NGO, ochrony środowiska nat. Projekt zwiększy ich pewność siebie. Środki przeznaczymy na: zakup nagród w 2 konkursach, wynajęcie profesjonalnego nagłośnienia i sceny na koncert na dzień Ziemi, materiały do przygotowania happeningu i poczęstunek na debacie. Nasz wkład: koordynowanie i księgowanie (własny osobowy), nagłośnienie w czasie debaty (własny rzeczowy).

Budżet projektu: 9 900 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śląskiego im. Jana Bursiga

Miejscowość: Nakło Śląskie

Ulica, nr domu i lokalu: Główna 52

Kod pocztowy i Poczta: 42-620 Nakło Śląskie

Województwo: śląskie

Powiat: tarnogórski

Adres strony internetowej: http://www.milosnicynaklasl.org.pl

Dzieci nie śmieci

Szopena 7A, 42-620 Nakło Śląskie, Polska

Więcej