Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Myśląc, pokonasz rywali - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Ziemia Zaborska

Cel:

Celem projektu jest rozwój pasji i umiejętności społecznych przez działania edukacyjno-sportowe. Działając w projekcie młodzi ludzie odkrywają własne potrzeby rozwoju zainteresowań i pasji, rozwijają umiejętność uczenia się pracy w zespole, stawiania problemów i prób ich rozwiązania, prezentowania siebie i swoich dokonań. Projekt jest propozycją twórczego i aktywnego organizowania wolnego czasu,

Odbiorcy projektu:

W projekcie weźmie udział 15 osób z Leśna w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Celem projektu jest rozwój pasji i umiejętności społecznych przez działania edukacyjno-sportowe. Działając w projekcie młodzi ludzie odkrywają własne potrzeby rozwoju, rozwijają umiejętność uczenia się, pracy w zespole, stawiania problemów i prób ich rozwiązania, prezentowania siebie i swoich dokonań. Projekt jest propozycją twórczego i aktywnego zorganizowania wolnego czasu poprzez :organizację warsztatów (umiejętność pracy w grupie, komunikacja, organizacja imprez okolicznościowych), turniejów sportowych takich jak: szachowy, tenisa ziemnego, piłki nożnej, siatkowej, zasady gry MONOPOLLY.
Na zakończenie projektu zaplanowano wyjazd do kręgielni i imprezę sportowo-rekreacyjną dla społeczności Leśna na którą młodzież przygotuje plakaty, zaproszenia oraz zorganizuje wystawę fotograficzną z realizacji projektu.

Budżet projektu: 9 040 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Ziemia Zaborska

Miejscowość: Leśno

Ulica, nr domu i lokalu: Kaszubska 3a

Kod pocztowy i Poczta: 89-634 Leśno

Województwo: pomorskie

Powiat: chojnicki

Adres strony internetowej: –

Myśląc, pokonasz rywali

Osiedle Sułkowskiego 17, 64-100 Leszno, Polska

Więcej